Profesor je dal na stran samo prosojnice vkljucno s Planning. Glede na to, da ni najbolj navdusen nad tem, ker ima ocitno slabe izkusnje s studenti, je to dejanje samo potrditev tega, da se njegova dobra volja poplaca z objestnostjo.
lp, Samo On 11/22/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! > Ocitno se je nekomu zdelo zabavno stran onesposobit. Saj zakaj bi pa > studenjte imeli kaj od tega. Si je kdo shranil? Bomo pa s skupnimi mocmi to resili. Mitar
