Profesor je dal na stran samo prosojnice vkljucno s Planning. Glede na
to, da ni najbolj navdusen nad tem, ker ima ocitno slabe izkusnje s
studenti, je to dejanje samo potrditev tega, da se njegova dobra volja
poplaca z objestnostjo.

lp,

Samo

On 11/22/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo!

> Ocitno se je nekomu zdelo zabavno stran onesposobit. Saj zakaj bi pa
> studenjte imeli kaj od tega.

Si je kdo shranil? Bomo pa s skupnimi mocmi to resili.


Mitar



Reply via email to