Zdravo! Prosil bi, da ce kdo gre jutri na tisto predstavitev Iskrinega projekta, da povprasa, ce bo projekt odprto koden. Ker mislim, da ce ze delajo nek taksen projekt, ki bi naj bil nekomercialen, bi bilo super, de je odprto koden, tako da malo pokazejo iniciativo za to v slovenskem prostoru.
Ce bi slo, bi vas poskusal prepricati, da ne sodelujete, dokler se ne strinjajo, da bo odprto koden. Ampak verjetno to ne gre ... Mitar
