Zdravo!

Prosil bi, da ce kdo gre jutri na tisto predstavitev Iskrinega projekta,
da povprasa, ce bo projekt odprto koden. Ker mislim, da ce ze delajo nek
taksen projekt, ki bi naj bil nekomercialen, bi bilo super, de je odprto
koden, tako da malo pokazejo iniciativo za to v slovenskem prostoru.

Ce bi slo, bi vas poskusal prepricati, da ne sodelujete, dokler se ne
strinjajo, da bo odprto koden. Ampak verjetno to ne gre ...


Mitar

Reply via email to