Mitar wrote:
Prosil bi, da ce kdo gre jutri na tisto predstavitev Iskrinega projekta,
da povprasa, ce bo projekt odprto koden. Ker mislim, da ce ze delajo nek
taksen projekt, ki bi naj bil nekomercialen, bi bilo super, de je odprto
koden, tako da malo pokazejo iniciativo za to v slovenskem prostoru.
Jaz grem na to predstavitev in bom povprašal, če bo stvar open-source.

Po resnici povedano pa upam, da bomo sploh kaj programirali. Namreč, malo me skrbi, da na predstavitvenem plakatu piše, da niso potrebna nobena posebna specialistična znanja. Človek bi pričakoval, da bodo pri projektu take vrste vsaj zapisali, da je zaželjeno znanje programskega jezika C.
Ce bi slo, bi vas poskusal prepricati, da ne sodelujete, dokler se ne
strinjajo, da bo odprto koden.
Dobra ideja...

Lp, Andrej



Reply via email to