Andraž Drčar wrote:
Asistent nam v torek se ni znal povedat kaj tocno lahko na kolokviju imamo. Omenjal je bronštajna, zapiske, kalkulator ... Prav tako me zanima kaj točno pišemo, glede na to da je torkova skupina vsaj en teden v zaostanku. Obljubljenih domačih nalog z rešitvami verjetno ne bomo dočakali.Kaj imamo lahko s sabo na kolokviju?Ali so kje kaksne vaje na netu? Na ucilnici sem nasel le prosojnice predavanj ... LP
