Ubistvu kukr sm gledu mal une pdfje na netu in pa zapiske lanskih
predhodnikov, je Linearno programiranje (Simplex) na sporedu v 2. kolokviju.

Na vajah pa definitivno nismo še delal te snovi.



On 03/12/06, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Bila je vmes ena naloga, kot primer 01 nahrbtnika mislim.
Samo to pomoje ni to in bomo se delali ;)

Mitar wrote:
> Zdravo!
>
>
>> Ka pišemo linearno programiranje?
>>
>
> Saj ga nismo vzeli, kali?
>
>
> Mitar
>
>
>
> __________ NOD32 1898 (20061203) Information __________
>
> This message was checked by NOD32 antivirus system.
> http://www.eset.com
>
>
>
>




--
Jošt Pristavec

Reply via email to