Ubistvu kukr sm gledu mal une pdfje na netu in pa zapiske lanskih predhodnikov, je Linearno programiranje (Simplex) na sporedu v 2. kolokviju.
Na vajah pa definitivno nismo še delal te snovi. On 03/12/06, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Bila je vmes ena naloga, kot primer 01 nahrbtnika mislim. Samo to pomoje ni to in bomo se delali ;) Mitar wrote: > Zdravo! > > >> Ka pišemo linearno programiranje? >> > > Saj ga nismo vzeli, kali? > > > Mitar > > > > __________ NOD32 1898 (20061203) Information __________ > > This message was checked by NOD32 antivirus system. > http://www.eset.com > > > >
-- Jošt Pristavec
