Alenka je pa z Lotusom delala ze v prejsnji sluzbi in mislim, da ga
obvlada.
ona NIMA POJMA o Lotusu. Je navadna bleferka.
Jest sem tudi pri programiranju 2 delal na linuxu in ga zato obladam. LOL.
Pojma nimam. Ona pa o Lotusu ne.
Pa ne rect, da bi lahko s seboj nosila projektor. Mislim nekej so stvari,
ki so jih dolzni narest,
kurba lena! če ga vsi ostali lahko nosijo, naj ga pa še ona. a ji bo krona z
glave padla? In če v učilnici ni projektorja, ga je ona dolžna prinest! A ni
čudno, da učenci imamo svoje obveznosti, ona pa nobenih?
Pa ne rect, da bi lahko s seboj nosila projektor. Mislim nekej so stvari,
ki so jih dolzni narest,
nekej pa je kar bi lahko. Ce bi se kdo ponudil,da bi ji ga nesel, bi ga
najbrz tut ona znala zrihtat.
dej, dej, dej. sej nima projektor 100 kg.