Ce rabite se mene mi sporocite kdaj greste.
On 12/7/06, Igor Gorjanc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
jaz takoj pridem. ----- Original Message ----- From: "Mojca Galun" <[EMAIL PROTECTED]> To: "FRIClist" <[email protected]> Sent: Thursday, December 07, 2006 7:15 PM Subject: Re: [Friclist] PVIS pritozba > Imam za vas eno vprasanje. Ce se dogovorim z asistentko za nek pogovor s > studenti. > Kdo izmed vas je pripravljen pridt in se z njo dobit, ter ji predstavit > vse te probleme? > lp > Mojca >
