to se zgodi vsako leto...

p.s. na ustnih ponavadi ne sprašuje iz seminarskih :)


p.s.s. kaj pomeni "3. RS" v subjectu?

----- Original Message ----- From: "Miha Sinkovec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, December 07, 2006 5:10 PM
Subject: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS


Za vse ki vas ni bilo danes pri predmetu OS je prof. Robič povedal nekaj
sprememb za seminarske.

Vem da boste vsi skakali od veselja, jaz sem se namreč komaj zadržal na
predavanjih :)


Ker je letos odpadlo veliko število ur OS, bo profesor predaval do konca
predavanj, le tako mu bo uspelo odpradavati celotno snov. Zato za nas ne bo
ostalo časa za zagovore (škoda) :)

Tako bomo mogli oddati sprintane zadeve (nisem siguren če bo moglo bit res
na papirju ali v e-obliki) do zadnjega tedna predavanj v tem semestru
(mislim da je reku 12. 1. 2007).

Lahko se mu odda na predavanjih ali pa na govorilnih urah. Reku je naj ga ne
lovimo potem po hodnikih.

Na ustnem pa bomo mogli potem s sabo prinesti še 1x sprintane zadeva da bo
kej vprašal verjetno iz njih.



Za 3. letnike kateri imajo ta predmet pa bodo imeli zagovore v naslednjem
semestru pri nekem drugem Robičevem predmetu, ravno tako velja za 4. letnik
LS.


LP MIHA



Reply via email to