LS imamo OPO pri Robiču. Vsaj za enkrat. In glede na to da so zapiski na netu za OPO oplemeniteni zaapiski za OS sklepam da je to isto.
- Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS tistu
- Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS Miha Sinkovec
- Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS Igor Gorjanc
- Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS Miha Jernejčič
- Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS Igor Gorjanc
- Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS Martin Breskvar
- Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS Miha Sinkovec
