Zdravo!

> Ker ne verjamem v zlobo, me zanima kakšen motiv ima to dekle, oziroma
> kolikšen kos sredstev si želi.

Verjetno kombinacija vecih:

- nevoscljivost
- preusmeritev EU denarja v svoje zepe
- zupanu je lazje voditi revno in nerazvito obcino tako, da mu ni vsec,
ce se kaj prevec razvije
- kot izobrazeni in razmisljajoci ljudje so seveda trn v taksni ureditvi
moci
- nerazumevanje in strah pred necim novim
- izkazovanje moci

Sicer pa po pravici povedano, meni tudi ni jasno, kaj je res poglavitni
motiv. To so le stari o katerih ugibamo. Ker da nekdo dobesedno unicuje
nekaj takega ... meni tudi ni jasno, kako lahko. Seveda nam ne povedo.

V soboto se organizira prevoz z avtobusom tja. Ideja je, da gre mnozica
ljudi tam delati guzvo, da lahko potem nekateri izmed teh skocijo v hiso
in jo pocistijo (hladilnik se je precej usmradil, ker so izklopili
elektriko) ter spustijo vodo iz cevi ter narediti ostale vzdrzevalne
posege, ker sicer bo cez zimo dobesedno center propadel ze zaradi tega.

Ce se kdo zeli pridruziti izletu na prekmursko podezelje, spoznati nove
in zanimive ljudi, malo videti stvari iz prve osebe, ne biti le pasiven,
je vabljen, da se pridruzi. Z veseljem bi videl malo pomoci. Ce je kdo
zainteresiran, me naj poklice na 040 648271.

Sicer pa sem zaradi tega vsega dobil idejo, da bi bilo zanimivo narediti
racunalniski rezidencni center, kamor bi lahko racunalnicar sel delati
na kaksnem svojem projektu, imel bi kopico opreme na razpolago, lahko bi
izmenjeval ideje in izkusnje z ostalimi, ki bi takrat tam ziveli ... in
se tudi malo socializiral, zivel zdravo v naravi ...


Mitar


Reply via email to