Zdravo! > Ker ne verjamem v zlobo, me zanima kakšen motiv ima to dekle, oziroma > kolikšen kos sredstev si želi.
Verjetno kombinacija vecih: - nevoscljivost - preusmeritev EU denarja v svoje zepe - zupanu je lazje voditi revno in nerazvito obcino tako, da mu ni vsec, ce se kaj prevec razvije - kot izobrazeni in razmisljajoci ljudje so seveda trn v taksni ureditvi moci - nerazumevanje in strah pred necim novim - izkazovanje moci Sicer pa po pravici povedano, meni tudi ni jasno, kaj je res poglavitni motiv. To so le stari o katerih ugibamo. Ker da nekdo dobesedno unicuje nekaj takega ... meni tudi ni jasno, kako lahko. Seveda nam ne povedo. V soboto se organizira prevoz z avtobusom tja. Ideja je, da gre mnozica ljudi tam delati guzvo, da lahko potem nekateri izmed teh skocijo v hiso in jo pocistijo (hladilnik se je precej usmradil, ker so izklopili elektriko) ter spustijo vodo iz cevi ter narediti ostale vzdrzevalne posege, ker sicer bo cez zimo dobesedno center propadel ze zaradi tega. Ce se kdo zeli pridruziti izletu na prekmursko podezelje, spoznati nove in zanimive ljudi, malo videti stvari iz prve osebe, ne biti le pasiven, je vabljen, da se pridruzi. Z veseljem bi videl malo pomoci. Ce je kdo zainteresiran, me naj poklice na 040 648271. Sicer pa sem zaradi tega vsega dobil idejo, da bi bilo zanimivo narediti racunalniski rezidencni center, kamor bi lahko racunalnicar sel delati na kaksnem svojem projektu, imel bi kopico opreme na razpolago, lahko bi izmenjeval ideje in izkusnje z ostalimi, ki bi takrat tam ziveli ... in se tudi malo socializiral, zivel zdravo v naravi ... Mitar
