18.12.2006! On 12/13/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! Izpolnjevanje pedagoskih anket (in se nekaterih drugih, recimo za najprofesorja) bo v ponedeljek, 13. 12. 2006, pri predmetu ZVRS. Mislim, da bi bilo dobro, ce se pojavite na predavanjih (ce ze ne samo zaradi predavanj) in jih izpolnite, saj je to eno osnovnih orodij spreminjanja kvalitete predavanj in vaj, ki jih studentje imamo. Mitar
