Datum si se zmotu, ponedeljek 18.12 :)

Lp, Ana

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: Wednesday, December 13, 2006 11:19 AM
To: FricList
Subject: [Friclist] Izpolnjevanje anket, 4. letniki

Zdravo!

Izpolnjevanje pedagoskih anket (in se nekaterih drugih, recimo za
najprofesorja) bo v ponedeljek, 13. 12. 2006, pri predmetu ZVRS.

Mislim, da bi bilo dobro, ce se pojavite na predavanjih (ce ze ne samo
zaradi predavanj) in jih izpolnite, saj je to eno osnovnih orodij
spreminjanja kvalitete predavanj in vaj, ki jih studentje imamo.


Mitar


Reply via email to