Datum si se zmotu, ponedeljek 18.12 :) Lp, Ana
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: Wednesday, December 13, 2006 11:19 AM To: FricList Subject: [Friclist] Izpolnjevanje anket, 4. letniki Zdravo! Izpolnjevanje pedagoskih anket (in se nekaterih drugih, recimo za najprofesorja) bo v ponedeljek, 13. 12. 2006, pri predmetu ZVRS. Mislim, da bi bilo dobro, ce se pojavite na predavanjih (ce ze ne samo zaradi predavanj) in jih izpolnite, saj je to eno osnovnih orodij spreminjanja kvalitete predavanj in vaj, ki jih studentje imamo. Mitar
