Za tiste ki ne berete estudenta, tukaj je obvestilo profesorja Mahkovica glede OS vaj:
"Zaradi bolezni vaje iz OS danes, 4.1., odpadejo. V naslednjem tednu moramo tako nadomestiti tri vaje. Predlagam, da jih strnemo na en dan: skupine 1-4 v torek, 9.1., skupine 5-8 v sredo, 10.1. Začeli bomo zjutraj, za točen čas in prostor se bomo dogovorili na predavanjih. V vsaki skupini potrebujemo za delo z emulatorjem en laptop. Prosim, da se dogovorite, kdo ga bo prinesel." -- Lp, Jernej
