Ne bi bil rad nek nergač, ampak ko je treba odnehat, je pač treba
odnehat...prelagat vse na zadnji teden ne gre. To bomo delali potem v
službi.

Za tiste ki ne berete estudenta, tukaj je obvestilo profesorja Mahkovica
glede OS vaj:

"Zaradi bolezni vaje iz OS danes, 4.1., odpadejo. V naslednjem tednu moramo
tako nadomestiti tri vaje. Predlagam, da jih strnemo na en dan: skupine 1-4
v torek, 9.1., skupine 5-8 v sredo, 10.1. Začeli bomo zjutraj, za točen čas
in prostor se bomo dogovorili na predavanjih. V vsaki skupini potrebujemo za
delo z emulatorjem en laptop. Prosim, da se dogovorite, kdo ga bo prinesel."

Reply via email to