Kva basate neki do 12.2 .....do 12.1 je rok pa nobenih predstavitev ni....vsaj jst mam take informacije
- [Friclist] OS seminarske Ales Ucman
- Re: [Friclist] OS seminarske Miha Sinkovec
Kva basate neki do 12.2 .....do 12.1 je rok pa nobenih predstavitev ni....vsaj jst mam take informacije