Kdo je pa omenjal o kaksnih prestavljanjih? Dej mi prosim mail kjer si zasledil da je do 12.2!
On 1/4/07, Ales Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Kva basate neki do 12.2 .....do 12.1 je rok pa nobenih predstavitev ni....vsaj jst mam take informacije
Kdo je pa omenjal o kaksnih prestavljanjih? Dej mi prosim mail kjer si zasledil da je do 12.2!
On 1/4/07, Ales Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Kva basate neki do 12.2 .....do 12.1 je rok pa nobenih predstavitev ni....vsaj jst mam take informacije