Kdo je pa omenjal o kaksnih prestavljanjih? Dej mi prosim mail kjer si
zasledil da je do 12.2!

On 1/4/07, Ales Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Kva basate neki do 12.2

.....do 12.1 je rok pa nobenih predstavitev ni....vsaj jst mam take
informacije


Reply via email to