Res je.

Profesor Jager se nam je dal možnost že prej naredit ta izpit.
V kolikor misliš it, se prijavi na estudenta za PRVI rok, to je izrecno
izpostavil. Ce se ne bos naucil dovolj za predrok (ali pa ce ne bos zadovoljen
z oceno), pojdes na redni prvi rok. Če bo ocena vredu, greš na ustnega na
prvi rok z ostalimi, ki bodo redno pisali prvi rok.

Dobra priložnost, da še en izpit precej zgodaj spraviš u štalco.

lp,
Gasper

Quoting Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]>:

Baje se govori, da bo v petek, 3. uro predavanj predrok pisni za GTP,
terorija pa z rednim rokom... A kdo ve kaj vec o tem?

--
lp, Domen Gostincar




----------------------------------------------------------------
This message was sent using IMP, the Internet Messaging Program.


Reply via email to