Baje se govori, da bo v petek, 3. uro predavanj predrok pisni za GTP, terorija pa z rednim rokom... A kdo ve kaj vec o tem?
-- lp, Domen Gostincar
Baje se govori, da bo v petek, 3. uro predavanj predrok pisni za GTP, terorija pa z rednim rokom... A kdo ve kaj vec o tem?
-- lp, Domen Gostincar