Ce komu slucajno kompiler za ta procesor dela in je v tistih dveh exe fajlih naj se javi. :)
Marko Valentin Ilja¾ <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Zanima me glede seminarske naloge za LBOS. Pripadam 7. skupini, ki dela "send, receive, reply". A kdo, ki je èlan te skupine, ve kako smo si razdelili delo? Kaj bomo pr¹li na vaje in kdo bo prnesu laptop? lp, val __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
