Ce komu slucajno kompiler za  ta procesor dela  in je v tistih dveh exe fajlih 
naj se javi. :)

Marko 

Valentin Ilja¾ <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Zanima me glede seminarske naloge za 
LBOS.

Pripadam 7. skupini, ki dela "send, receive, reply". A kdo, ki je èlan te
skupine, ve kako smo si razdelili delo? Kaj bomo pr¹li na vaje in kdo bo
prnesu laptop?

lp, val


 __________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Reply via email to