Zdravo!

 

A kdo slucajno ve a se bodo jutr na vajah (8.30) za optimizacijske metode
resvale naloge za kolokvij, al se bo jemala enaka snov kot prejsn cetrtek?

 

Lp

Nejc

Reply via email to