Ojla,

zanima me, če ima kdo kakšne zapiske od OS in bi jih bil pripravljen
zašerat, bi bil zelo vesel. Jaz imam skoraj vse (manjkajo mi ene 2-3
predavanja) in sem seveda prav tako pripravljen posodit.


JAnez

Reply via email to