JAnez Urevc Sun, 14 Jan 2007 04:56:07 -0800
Ojla, zanima me, če ima kdo kakšne zapiske od OS in bi jih bil pripravljen zašerat, bi bil zelo vesel. Jaz imam skoraj vse (manjkajo mi ene 2-3 predavanja) in sem seveda prav tako pripravljen posodit.
JAnez