A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS? Lp Nejc
- [Friclist] OS izpit Nejc
- Re: [Friclist] OS izpit Lovro
- Re: [Friclist] OS izpit Jernej Jerebic
- Re: [Friclist] OS izpit Mitar
- Re: [Friclist] OS izpit Lovro
- Re: [Friclist] OS izpit Jernej Jerebic
- RE: [Friclist] OS izpit Nejc
- Re: [Friclist] OS izpit Lovro
- Re: [Friclist] OS izpit Numero Uno
