Živjo!

A bi lahko kdo, če sploh kdo ima, prosim uploadal ta novo skripto od
Slivnika za TOR1, ker lalg strežnik že cel teden ne dela (vsaj menda, kr je
en že na fri-info spraševal). En je dal sicer ta staro gor, sam bi blo še
vseen bol luštno ta novo met, da se ne bomo kakih starih napak učil (pa v
zvezku sem jih že tut najdu nekaj in bi rad sproti preverjal).

Tnx in lp,

MQ


Reply via email to