Tudi jaz...

Lp, Dejan




> Živjo,

>> A bi lahko kdo, če sploh kdo ima, prosim uploadal ta novo skripto od
>> Slivnika za TOR1, ker lalg strežnik že cel teden ne dela (vsaj menda, kr
je
>> en že na fri-info spraševal). En je dal sicer ta staro gor, sam bi blo še
>> vseen bol luštno ta novo met, da se ne bomo kakih starih napak učil (pa v
>> zvezku sem jih že tut najdu nekaj in bi rad sproti preverjal).

> Se pridružujem prošnji.

>LP, Nejc


Reply via email to