Tudi jaz... Lp, Dejan
> Živjo, >> A bi lahko kdo, če sploh kdo ima, prosim uploadal ta novo skripto od >> Slivnika za TOR1, ker lalg strežnik že cel teden ne dela (vsaj menda, kr je >> en že na fri-info spraševal). En je dal sicer ta staro gor, sam bi blo še >> vseen bol luštno ta novo met, da se ne bomo kakih starih napak učil (pa v >> zvezku sem jih že tut najdu nekaj in bi rad sproti preverjal). > Se pridružujem prošnji. >LP, Nejc
