po moje boš vse znanje našel na strani www.asp.net

predvsem pod quickstart

vsa stvar je povsem preprosta

lpm

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Robert
Merič
Sent: Tuesday, January 16, 2007 1:05 PM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] Web service

Živjo!

 

Jest mam en problemček in sicer.

Zadevo delam v ASP.NET 2.0 C#

Najprej bi rad naredil stran, ki uporablja form authentification za
logiranje in v Oracle bazi v nek itabeli praveri pravilnost uporabniškega
imena in gesla.

Pogem bi rad klical web service, ki bi mi vrnil določene podatke iz tabele.

 

Ima mogoče kdo idejo kako tako stvar nardit, ker jaz sem izčrpal svoje
znanje.

lp

Robert



Reply via email to