po moje boš vse znanje našel na strani www.asp.net predvsem pod quickstart
vsa stvar je povsem preprosta lpm -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Robert Merič Sent: Tuesday, January 16, 2007 1:05 PM To: FRIClist Subject: [Friclist] Web service Živjo! Jest mam en problemček in sicer. Zadevo delam v ASP.NET 2.0 C# Najprej bi rad naredil stran, ki uporablja form authentification za logiranje in v Oracle bazi v nek itabeli praveri pravilnost uporabniškega imena in gesla. Pogem bi rad klical web service, ki bi mi vrnil določene podatke iz tabele. Ima mogoče kdo idejo kako tako stvar nardit, ker jaz sem izčrpal svoje znanje. lp Robert
