Kaksen je najboljši način, da se učim za ta izpit? Ali je dovolj, da se navadim, kar je na listih, ki jih je dal na predavanjih, ali je potrebno imeti kaksne dodatne zapiske s predavanj (na katerih nisem bil ravno pogosto ...pac petek popoldne)? Ce ima kdo kasne pametne zapiske naj sporoči, da se kaj zmenmo.
LP Mitja
