ma isto velja kot je bilo pri VIS On 1/20/07, Rok Carl <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A kdo ve, če in pod kakšnimi pogoji se lahko gre na 1. in 2. rok teorije (v primeru, da ti prvič ne rata)? LP
-- Lp, Jernej
ma isto velja kot je bilo pri VIS On 1/20/07, Rok Carl <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A kdo ve, če in pod kakšnimi pogoji se lahko gre na 1. in 2. rok teorije (v primeru, da ti prvič ne rata)? LP
-- Lp, Jernej