kak pa je ze blo pr visu? Dolg je ze tega, tak da... :) A velja tako, da ce prvic ne naredis pa ce vsaj priblizno pokazes neko znanje,da lahko gres se drugic?
Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: ma isto velja kot je bilo pri VIS On 1/20/07, Rok Carl wrote: > > A kdo ve, èe in pod kak¹nimi pogoji se lahko gre na 1. in 2. rok teorije > (v > primeru, da ti prviè ne rata)? > > LP > -- Lp, Jernej --------------------------------- Now that's room service! Choose from over 150,000 hotels in 45,000 destinations on Yahoo! Travel to find your fit.
