A mi lahko poveste, tisti ki ste prejsnji teden zagovarali seminarske naloge iz VP, kako sprasuje in kaj za 3. seminarsko nalogo?
A je treba kaj nove kode programirat ali kaj? LP, Marko _________________________________________________________________Express yourself instantly with MSN Messenger! Download today it's FREE! http://messenger.msn.click-url.com/go/onm00200471ave/direct/01/
