A je Jaklic kej rekel kaj vse je treba znat pri zagovoru 2. seminarske (SVN)? A je dost sam Check in - out, pa kaki konflikti (tak kot je blo pri SVC) al kej bol advanced?
LP Andraž
A je Jaklic kej rekel kaj vse je treba znat pri zagovoru 2. seminarske (SVN)? A je dost sam Check in - out, pa kaki konflikti (tak kot je blo pri SVC) al kej bol advanced?
LP Andraž