A je Jaklic kej rekel kaj vse je treba znat pri zagovoru 2. seminarske
(SVN)?
A je dost sam Check in - out, pa kaki konflikti (tak kot je blo pri SVC) al
kej bol advanced?

LP Andraž

Reply via email to