Zdravo! V sredo se selim. Zanima me, ce ima kdo slucajno kaksen dostop do kombija ali cesa v tem stilu, ker bi moral prepeljati nekaj omar, kavc, mize, skatle ... Po moznosti jih ne bi razstavljal, ker niso ravno najbolj kvalitetne in se bojim, da se ne bodo potem vec najbolj stabilno sestavile.
Vas povabim na vselitveno zabavo. :-) Mitar
