Zdravo!

V sredo se selim. Zanima me, ce ima kdo slucajno kaksen dostop do
kombija ali cesa v tem stilu, ker bi moral prepeljati nekaj omar, kavc,
mize, skatle ... Po moznosti jih ne bi razstavljal, ker niso ravno
najbolj kvalitetne in se bojim, da se ne bodo potem vec najbolj stabilno
sestavile.

Vas povabim na vselitveno zabavo. :-)


Mitar

Reply via email to