Se pridružujem vprašanju. :-) LP, M.
On 1/27/07, Nejc Škoberne <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Živjo, iščem koga, ki je bil letos pri vajah od ZVRS in bi mi jih posodil za skopirat. Hvala in LP, Nejc
Se pridružujem vprašanju. :-) LP, M.
On 1/27/07, Nejc Škoberne <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Živjo, iščem koga, ki je bil letos pri vajah od ZVRS in bi mi jih posodil za skopirat. Hvala in LP, Nejc