Se pridružujem vprašanju. :-)

LP,
M.

On 1/27/07, Nejc Škoberne <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Živjo,

iščem koga, ki je bil letos pri vajah od ZVRS in bi mi jih posodil za
skopirat.

Hvala in LP,
Nejc



Reply via email to