se da komu sam 6 poskenirat :$ :) ce da, najlepsa mu hvala :)
lp Ales On 1/27/07, Nejc Škoberne <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> me 4 :) :) Kul. Prosil bi vse 3, da če kdo kaj najde, da seveda napiše na listo in deli z ostalimi. :) Hvala in LP, Nejc
se da komu sam 6 poskenirat :$ :) ce da, najlepsa mu hvala :)
lp Ales On 1/27/07, Nejc Škoberne <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> me 4 :) :) Kul. Prosil bi vse 3, da če kdo kaj najde, da seveda napiše na listo in deli z ostalimi. :) Hvala in LP, Nejc