Ce ne bo nobenega vprasanja, bo najboljse da se zmenimo, da nam odgovarja prek mail-a.
On 4/2/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A ima kdo še kakšno vprašanje za asistentko Alenko? Namreč v kolikor ne bom dobil nobenega vprašanja jutrišnje vaje odpadejo. LP MIHA
