Ce ne bo nobenega vprasanja, bo najboljse da se zmenimo, da nam
odgovarja prek mail-a.

On 4/2/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A ima kdo še kakšno vprašanje za asistentko Alenko?

Namreč v kolikor ne bom dobil nobenega vprašanja jutrišnje vaje odpadejo.


LP MIHA

Reply via email to