To bi mogla že počet,

lp MIHA

On 4/2/07, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ce ne bo nobenega vprasanja, bo najboljse da se zmenimo, da nam
odgovarja prek mail-a.

On 4/2/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> A ima kdo še kakšno vprašanje za asistentko Alenko?
>
> Namreč v kolikor ne bom dobil nobenega vprašanja jutrišnje vaje
odpadejo.
>
>
> LP MIHA
>

Reply via email to