To bi mogla že počet, lp MIHA
On 4/2/07, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ce ne bo nobenega vprasanja, bo najboljse da se zmenimo, da nam odgovarja prek mail-a. On 4/2/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > A ima kdo še kakšno vprašanje za asistentko Alenko? > > Namreč v kolikor ne bom dobil nobenega vprašanja jutrišnje vaje odpadejo. > > > LP MIHA >
