Zdravo! Vabljeni vsi tisti, ki jih zanima tudi malo druzenja in tekmovanja. Pa tudi iz kaksnih drugih razlogov, se lahko seveda tekmovanja udelezite.
In pravi datum je 10. 4. 2007. Mitar -------- Original Message -------- Subject: SUPP tekmovanje Date: Wed, 4 Apr 2007 15:42:07 +0200 From: Gregor Jerše <[EMAIL PROTECTED]> Organization: FMF To: Undisclosed.Recipients: ; Pozdravljeni! Leto je že naokoli in ponovno se začenja tekmovanje SUPP. Tokrat z novim imenom - Univerzitetni programerski maraton (UPM). Da malo ogrejemo vas, stare tekmovalne mačke (in seveda preverimo naš sodniški sistem) smo se odločili v torek, 10.2.2007, pripraviti poizkusno tekmovanje. Tekmovanje bo potekalo od 14:00 pa tja do 17:00, in sicer bodo ekipe lahko tekmovale preko interneta ali pa v računalniški učilnici 3.11 na Fakulteti za matematiko in fiziki, Jadranska 21, Ljubljana. Tiste ekipe, ki vas poizkusno tekmovanje zanima, se prosim do naslednjega ponedeljka prijavite na poštni naslov [EMAIL PROTECTED] . Po prijavi boste dobili uporabniško ime, geslo ter naslov spletnega mesta, kjer bo potekalo tekmovanje. -- Lep pozdrav Gregor Jerše
