Zdravo!

Vabljeni vsi tisti, ki jih zanima tudi malo druzenja in tekmovanja. Pa
tudi iz kaksnih drugih razlogov, se lahko seveda tekmovanja udelezite.

In pravi datum je 10. 4. 2007.


Mitar

-------- Original Message --------
Subject: SUPP tekmovanje
Date: Wed, 4 Apr 2007 15:42:07 +0200
From: Gregor Jerše <[EMAIL PROTECTED]>
Organization: FMF
To: Undisclosed.Recipients: ;

Pozdravljeni!

Leto je že naokoli in ponovno se začenja tekmovanje SUPP. Tokrat z novim
imenom - Univerzitetni programerski maraton (UPM).

Da malo ogrejemo vas, stare tekmovalne mačke (in seveda preverimo naš
sodniški sistem) smo se odločili v torek, 10.2.2007, pripraviti
poizkusno tekmovanje. Tekmovanje bo potekalo od 14:00 pa tja do 17:00,
in sicer bodo ekipe lahko tekmovale preko interneta ali pa v
računalniški učilnici 3.11 na Fakulteti za matematiko in fiziki,
Jadranska 21, Ljubljana.

Tiste ekipe, ki vas poizkusno tekmovanje zanima, se prosim do
naslednjega ponedeljka prijavite na poštni naslov
[EMAIL PROTECTED] . Po prijavi boste dobili uporabniško ime,
geslo ter  naslov spletnega mesta, kjer bo potekalo tekmovanje.

-- 
Lep pozdrav
Gregor Jerše


Reply via email to