Mogoče kdo ve kakšne so posledice, če ne oddaš domače
naloge (pravočasno) ? Je Slivnik kaj omenil?

Lp,
Rok

----- Original Message ----- From: "Valentin Iljaž" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FricLista" <[email protected]>
Sent: Wednesday, April 11, 2007 2:55 AM
Subject: [Friclist] PO - Prevajalniki - Chap6


Men to ni neki pretirano jasno, kako nardit te klicne zapise.

A bi mogoče bil kdo tko prijazen, da mi bi pomagal.

če bi mi nekdo lahk poslal razreda Translate.Level pa MMIX.Frame, bi bil zlo
hvaležen. sam da okvirno vidim kako se stvari streže.

sej sm neki naredo, sam ne vem če je prav.

lp, valentin



Reply via email to