Jaz sem zadnjič oddal par ur po polnoči pa je rekel da je v redu.

----- Original Message ----- From: "Rok" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Wednesday, April 11, 2007 10:11 PM
Subject: Re: [Friclist] PO - Prevajalniki - Chap6


Mogoče kdo ve kakšne so posledice, če ne oddaš domače
naloge (pravočasno) ? Je Slivnik kaj omenil?

Lp,
Rok


Reply via email to