Jaz sem zadnjič oddal par ur po polnoči pa je rekel da je v redu.
----- Original Message ----- From: "Rok" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]> Sent: Wednesday, April 11, 2007 10:11 PM Subject: Re: [Friclist] PO - Prevajalniki - Chap6
Mogoče kdo ve kakšne so posledice, če ne oddaš domače naloge (pravočasno) ? Je Slivnik kaj omenil? Lp,Rok
