tistu Sun, 22 Apr 2007 09:43:22 -0700
pozdrav za tiste revĨke ki nas ni na predavanjih in ne vemo za kaj se vse skupaj gre - kaj je tukaj dejansko za naredit?
govori se o nekih primerih seminarskih oz. starih seminarskih - kje je to? LP rasp ker je rok za zagovor nekam kmalu