Multimedijski center Kiberpipa razpisuje več mest za nove sodelavce, ki
so sposobni ali voljni se spopadati z zanimivimi izzivi, ki nam jih
postavlja informacijska tehnologija. Iščemo posameznike, ki jih zanima
delo na področju videa (snemanje, obdelava, montaža, objava posnetkov na
internetu, urejanje video arhiva, ...), administracije sistemov in
tehnične podpore (tehnična podpora dogodkom, vzdrževanje obstoječe in
vzpostavljanje nove infrastrukture, ...).

Na voljo je več mest za kogarkoli (ne glede na spol, raso, versko
prepričanje, nacionalnost, ...  :)  z naslednjimi sposobostmi:

- želja po učenju
- entuziazem
- samoinciativnost
- veselje do spoznavanja in uporabe informacijskih tehnologij
- pripravljenost za skupinsko delo
- poznavanje osnovnih odprtokodnih programov in predvsem želja po učenju
uporabe teh

Drugi pogoji so še starost najmanj 18 let in obilica prostega časa.
Prijave sprejemamo do 7. maja 2007.

Vsak prijavljen kandidat bo moral čez peklensko zaslišanje in test
psihofizičnih sposobnosti. Izbranci bodo deleženi programa dnevne vadbe
za vzdrževanje forme in osebnega tutorstva Kiberpipinih svečenikov. Samo
najboljši preživijo do konca! In nagrada? Ključ do najtemnejših
podzemnih skrivnosti Kiberpipe!

Poleg vsega ostalega ponujamo zvrhan kup izkušenj, ki se jih da enkratno
prodati na trgu, poznanstva z najprodornejšimi domačimi računalniškimi
misleci in ogromno zabave.

Užij dan! Uresniči svoje ideje! Piši osnovne podatke na
[EMAIL PROTECTED] , od tam naprej pa te bomo kontaktirali mi.


Reply via email to