2005/11/15, El Nino <[EMAIL PROTECTED]>: > dear friends, > > what is the best p2p (Gnutella support) client for linux? > --
IMHO the best is MLDONKEY -- - - -- Csanyi Andras -- -- "Bízzál Istenben és tartsd szárazon a puskaport!".-- Cromwell -- [email protected] mailing list

