Kanskje det er mulig å få splittet opp "addr:street=Sydnesplassen 5" i addr:street og addr:housenumber?
Gorm E. Johnsen 2017-12-17 19:28 GMT+01:00 Fredrik <li...@0v.no>: > God jul i i stuen, > > NKA har fått tak i kirkebyggdatabasen og konvertert dataene til OSM-XML > så dataene er håndterlig i JOSM, og jeg har snekret sammen en liten > importbeskrivelse for alle kirkene i Norge - > https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Import/Catalogue/Kirkebyggdatabasen > > Jeg har også dokumentert taggene på wikien - > https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:kirke > > Det er også litt informasjon om det nederst i denne tabellen > https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Norwegian_import_ > sources#Other_governmental > > > Noen som har noen innspill til dette? > > > Det blir godt å få kompletthet og korrekthet i alle landets (stat)kirker. > > > -- > > FredrikLindseth > > openstreetmap.org/user/FredrikLindseth/ > > _______________________________________________ > kart mailing list > kart@nuug.no > https://lists.nuug.no/mailman/listinfo/kart >
_______________________________________________ kart mailing list kart@nuug.no https://lists.nuug.no/mailman/listinfo/kart