On Wed, Jan 04, 2006 at 11:24:35AM +0100, Papp Tamas wrote: > On Wed, Jan 04, 2006 at 11:06:16AM +0100, Szilard STANGE wrote: > > > > Ezeket szeretnenk ha tudna az exchange utod: > > - kozponti cimtar > > - kozponti naptar > > - public folder-ek > > - outlook, evolution, mozilla levelezokkel mukodjenek a fentiek (nativ > > klienseket szeretik a kollegak...) > > IMHO, nincs ilyen. Ha eleg lenne csak az outlook, akkor elvileg az > openexchange jo lenne.
http://mirror.open-xchange.org/ox/EN/community/ Talan megis erdemes belekukkantani. -- Udvozlettel Zsiga _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
