On Wed, Jan 04, 2006 at 11:24:35AM +0100, Papp Tamas wrote:
> On Wed, Jan 04, 2006 at 11:06:16AM +0100, Szilard STANGE wrote:
> > 
> > Ezeket szeretnenk ha tudna az exchange utod:
> > - kozponti cimtar
> > - kozponti naptar
> > - public folder-ek
> > - outlook, evolution, mozilla levelezokkel mukodjenek a fentiek (nativ
> > klienseket szeretik a kollegak...)
> 
> IMHO, nincs ilyen. Ha eleg lenne csak az outlook, akkor elvileg az
> openexchange jo lenne.

http://mirror.open-xchange.org/ox/EN/community/
Talan megis erdemes belekukkantani.

-- 
                Udvozlettel
                                    Zsiga
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz