sziasztok

samba-hoz keresek olyan toolt amit:

- tud user-t es group-ot letrehozni
- tud uj share-t letrehozni
- grafikus (web, X, barmi) vagy legalabbis menus
- atlathato, egyszeru akar egy "mukedvelo" szamara is

opcionalisan:
- free
- tud magyarul

ismer/hasznal valaki ilyet?

neztem swat-ot, webmin-t, de azok tul bonyolultnak es nehezkesnek
tunnek, nem tudtam megszerettetni a azzal akinek hasznalnia kene. anno
csinaltam olyat, hogy acl es akkor a windows-bol lehetett jogokat
osztani, de ott pl nem tudom uj usert/share-t hogy lehet hozzaadni,
lehet-e egyaltalan.

koszi, udv
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz