In article <[EMAIL PROTECTED]>,
=?iso-8859-2?b?QuRybmtvcGY=?= Bence <[EMAIL PROTECTED]> writes:
>> Inkabb engednem be egy tovabbi programba, amelyik mar rekordokra
>> tudna tordelni az adatot, es az inditana az xte-t.
>> Par soros PERL script. Konkretabbat mar csak a protokoll ismereteben
>> mondhatok.
>
> Nincs protokoll, egyszer=FBen elk=FCldi a k=E1rtya sz=E1m=E1t mindenf=E9l=
> e lez=E1r=F3 karakterek
> n=E9lk=FCl. Ez=E9rt gondolom, hogy karakterenk=E9nt kell beolvasni =E9s k=
> iiratni. De shell
> szkriptben csak sorokat tudok olvasni, ha j=F3l tudom...
Ott van az, csak nem latod. :-)
Szunet... 16 decimalis digit ... szunet...
Varok egy csoppet, es ha bizonyos ideig nem jon semmi,
tovabbadom a szamokat.
kissg
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux