In article <[EMAIL PROTECTED]>,
        =?iso-8859-2?b?QuRybmtvcGY=?= Bence <[EMAIL PROTECTED]> writes:
>>    Inkabb engednem be egy tovabbi programba, amelyik mar rekordokra
>>    tudna tordelni az adatot, es az inditana az xte-t.
>>    Par soros PERL script. Konkretabbat mar csak a protokoll ismereteben
>>    mondhatok.
> 
> Nincs protokoll, egyszer=FBen elk=FCldi a k=E1rtya sz=E1m=E1t mindenf=E9l=
> e lez=E1r=F3 karakterek
> n=E9lk=FCl. Ez=E9rt gondolom, hogy karakterenk=E9nt kell beolvasni =E9s k=
> iiratni. De shell
> szkriptben csak sorokat tudok olvasni, ha j=F3l tudom...

Ott van az, csak nem latod. :-)
Szunet... 16 decimalis digit ... szunet...

Varok egy csoppet, es ha bizonyos ideig nem jon semmi,
tovabbadom a szamokat.

kissg
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz