Rudolf Zoltan wrote:
> SZABO Zsolt írta:
> 
>>popup-olt. Hiaba inditottam ujra a firefox-ot, csak a cache torlese 
>>utan javult meg.
> 
> 
> Most szurom tokon magam. Az ottleten felbuzdulva kitoroltem a cache-t, 
> es mukodik. En is Firefoxolok. :) Tanulsag, a hiba nem mindig a 
> rendszerben van. :)
> 

Nem artana egy no-cache-t rakni a php csoda headerjebe....

-- 
Gabor HALASZ <[EMAIL PROTECTED]>
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz