Rudolf Zoltan wrote: > SZABO Zsolt írta: > >>popup-olt. Hiaba inditottam ujra a firefox-ot, csak a cache torlese >>utan javult meg. > > > Most szurom tokon magam. Az ottleten felbuzdulva kitoroltem a cache-t, > es mukodik. En is Firefoxolok. :) Tanulsag, a hiba nem mindig a > rendszerben van. :) >
Nem artana egy no-cache-t rakni a php csoda headerjebe.... -- Gabor HALASZ <[EMAIL PROTECTED]> _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
