Medovárszky Zoltán wrote:
> Gabor HALASZ wrote:
>> Bootolj initrd-vel.
>>   
> Azzal bootolok, ezért furcsa nekem is.

Ha a disztribucio initrdcsinaloscripttel csinaltad az initrd-t, akkor 
nincs sok otletem, azok annyira viccesek, hogy nem szoktam veluk 
foglalkozni. Eleg sok mindent osszeronditottak a 2.6-os kernelben es a 
initbscriptekben, amikor az initramfs-t beleeroltettek a kernelbe, nem 
valoszinu, hogy a devfs-re osszetrukkozott initrd elindul vele. Esetleg 
probald meg upgradelni az initrdgyarto scriptet es ujraepitettni az 
intitrd-t, hatha sikerul, vagy keresd meg az archivumban, hogyan kell 
mukodo initrd-t irni, parszor mar leirtam.

-- 
Gabor HALASZ <[EMAIL PROTECTED]>
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz