Medovárszky Zoltán wrote: > Gabor HALASZ wrote: >> Bootolj initrd-vel. >> > Azzal bootolok, ezért furcsa nekem is.
Ha a disztribucio initrdcsinaloscripttel csinaltad az initrd-t, akkor nincs sok otletem, azok annyira viccesek, hogy nem szoktam veluk foglalkozni. Eleg sok mindent osszeronditottak a 2.6-os kernelben es a initbscriptekben, amikor az initramfs-t beleeroltettek a kernelbe, nem valoszinu, hogy a devfs-re osszetrukkozott initrd elindul vele. Esetleg probald meg upgradelni az initrdgyarto scriptet es ujraepitettni az intitrd-t, hatha sikerul, vagy keresd meg az archivumban, hogyan kell mukodo initrd-t irni, parszor mar leirtam. -- Gabor HALASZ <[EMAIL PROTECTED]> _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
