Medovárszky Zoltán wrote:
> Gabor HALASZ wrote:
>> Ha a disztribucio initrdcsinaloscripttel csinaltad az initrd-t, akkor 
>> nincs sok otletem, azok annyira viccesek, hogy nem szoktam veluk 
>> foglalkozni. Eleg sok mindent osszeronditottak a 2.6-os kernelben es a 
>> initbscriptekben, amikor az initramfs-t beleeroltettek a kernelbe, nem 
>> valoszinu, hogy a devfs-re osszetrukkozott initrd elindul vele. Esetleg 
>> probald meg upgradelni az initrdgyarto scriptet es ujraepitettni az 
>> intitrd-t, hatha sikerul, vagy keresd meg az archivumban, hogyan kell 
>> mukodo initrd-t irni, parszor mar leirtam
> Ok, köszönöm. Legalább már tudom mit keressek az archívumban.
> Initrd-t egyébként make-kpkg --initrd ...-vel készítettem.
> 
Akkor azt updateld eloszor, de sokkal tobbet nem tudok rola.

-- 
Gabor HALASZ <[EMAIL PROTECTED]>
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz