Medovárszky Zoltán wrote: > Gabor HALASZ wrote: >> Ha a disztribucio initrdcsinaloscripttel csinaltad az initrd-t, akkor >> nincs sok otletem, azok annyira viccesek, hogy nem szoktam veluk >> foglalkozni. Eleg sok mindent osszeronditottak a 2.6-os kernelben es a >> initbscriptekben, amikor az initramfs-t beleeroltettek a kernelbe, nem >> valoszinu, hogy a devfs-re osszetrukkozott initrd elindul vele. Esetleg >> probald meg upgradelni az initrdgyarto scriptet es ujraepitettni az >> intitrd-t, hatha sikerul, vagy keresd meg az archivumban, hogyan kell >> mukodo initrd-t irni, parszor mar leirtam > Ok, köszönöm. Legalább már tudom mit keressek az archívumban. > Initrd-t egyébként make-kpkg --initrd ...-vel készítettem. > Akkor azt updateld eloszor, de sokkal tobbet nem tudok rola.
-- Gabor HALASZ <[EMAIL PROTECTED]> _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
