Nagyi wrote:
> Sziasztok!
>
> Postfix több virtual domainnel, címek ldapban tárolva. Spamassassin a 
> doksik alapján beállítva, a leveleket szépen meg is kapja a spamd.
> Van valami ötletetek, hogy miként lehetne megoldani, hogy az email 
> címektől függő  különbőző spamassassin értékeket tudjak beállítani?
> Mivel jelenleg egy globális beállítás van, ami nem felel meg minden 
> domainre egyformán.
> Van ahol alacsonyabbra kéne venni a spam score limitet, van ahol néhány 
> egyedi rule-t is fel kéne venni, stb.
>   
Én dspamot használok, mondjuk nem virtual userekre:
http://dspam.nuclearelephant.com/

Ebben a guide-ban foglalkoznak virtual user beállítással is:
http://www.freesoftwaremagazine.com/articles/focus_spam_dspam/

Igor

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz