Nagyi wrote: > Sziasztok! > > Postfix több virtual domainnel, címek ldapban tárolva. Spamassassin a > doksik alapján beállítva, a leveleket szépen meg is kapja a spamd. > Van valami ötletetek, hogy miként lehetne megoldani, hogy az email > címektől függő különbőző spamassassin értékeket tudjak beállítani? > Mivel jelenleg egy globális beállítás van, ami nem felel meg minden > domainre egyformán. > Van ahol alacsonyabbra kéne venni a spam score limitet, van ahol néhány > egyedi rule-t is fel kéne venni, stb. > Én dspamot használok, mondjuk nem virtual userekre: http://dspam.nuclearelephant.com/
Ebben a guide-ban foglalkoznak virtual user beállítással is: http://www.freesoftwaremagazine.com/articles/focus_spam_dspam/ Igor _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
