Nagyon köszi a választ mindkettőtöknek. Ez a dspam érdekesnek néz ki. Van vele konkrét tapasztalat éles környezetben? (100 körüli domain, 1e körüli postafiók)
Köszi
Nagyi
> Én dspamot használok, mondjuk nem virtual userekre:
> http://dspam.nuclearelephant.com/
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
