Nagyon köszi a választ mindkettőtöknek.
Ez a dspam érdekesnek néz ki.
Van vele konkrét tapasztalat éles környezetben? (100 körüli domain, 1e 
körüli postafiók)

Köszi
    Nagyi
> Én dspamot használok, mondjuk nem virtual userekre:
> http://dspam.nuclearelephant.com/
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz